Топ-3 найдоступніших новобудов комфорт-класу в Київській області

Найдешевші квартири в житлових комплексах сегмента «комфорт» в Київській області пропонують в Бучі, Ірпені, Василькові та Глевасі.

Редакція порталу Domik.ua проаналізувала 108 житлових комплексів комфорт-класу, що зводяться в Київській області. В результаті аналізу отримали ТОП-3 новобудов передмістя Києва на етапі будівництва з найбільш доступною ціною квадратного метра житла.

Третє місце: житловий комплекс «Місто мрій» – від 8 500 грн / м²

Місто мрій
Житловий комплекс «Місто мрій» зводять в смт Глеваха Васильківського району по вулиці Вокзальна, 3а. Шлях до найближчої станції метро «Теремки» займе 30 хвилин їзди на громадському транспорті. Проект презентує компанія «City Of Dreams». У складі комплексу планують побудувати 9 будинків висотою в 9 поверхів. Будинки зведуть за технологією цільної кладки. Зовнішні стіни утеплять пінополістиролом. Опалення в новобудові буде індивідуальним. У під’їздах встановлять швидкісні безшумні ліфти. Загальна кількість квартир в ЖК «Місто мрій» – 729. Інвесторам житло передадуть в стані чорнової обробки. На перших поверхах будинків помістять об’єкти торгівлі та офіси. Для дітей побудують дитячий сад. Буде дошкільний навчальний заклад державним або комерційним – стане відомо ближче до здачі новобудови в експлуатацію. У дворах будинків обладнають спортивні майданчики. Для розваги дітей забудовник встановить ігрові комплекси. Паркінг в новобудові зроблять наземним, місткістю 400 машиномісць. Територія ЖК «Місто мрій» буде закритою. Новобудова знаходиться на підготовчому етапі будівництва. Більш детальну інформацію про проект забудовник обіцяє надати в найближчі місяці.
Форум новобудови на порталі Domik.ua відкритий в січні поточного року. Коментарів за проектом, поки, немає. Модератор помістив рендери житлового комплексу.
Почати обговорення об’єкта житлового будівництва можна на форумі ЖК «Місто мрій».
Здати перший будинок житлового комплексу в експлуатацію заплановано в I кварталі 2019 року.

Топ-3 найдоступніших новобудов комфорт-класу в Київській області