Про інвесторів житлового комплексу Comfort Park подбає "Місто Мрій"

У місті Чернівці, по вулиці Руській, 219-Г, компанією Global Development було розпочато будівництво п’ятисекційного житлового комплексу “Comfort Park”.

Чимало буковинців стали інвесторами даної забудови, вклавши свої заощадження в майбутнє житло.

Проте, з часом, помітивши, що будівництво призупинилось, на просторах Інтернету почали з’являтись питання та коментарі про хід будівництва та вчасну здачу будинку в експлуатацію. 

Майбутні жителі будинку звертались за поясненнями як до компанії, так і в органи місцевого самоврядування, проте відповіді отримати не вдалось.

Про інвесторів житлового комплексу Comfort Park подбає "Місто Мрій"

Що буде з житловим комплексом “Comfort Park”? Чи отримають інвестори своє житло?

“Оскільки наша компанія “Місто Мрій” зарекомендувала себе перед інвесторами, державними та місцевими органами самоврядування як надійний забудовник, до нас звернулися із пропозицією взяти на себе зобов’язання перед інвесторами ЖК Comfort Park, що вони отримають омріяне житло – говорить директор Віктор Гончарюк. – Наша будівельна компанія має солідний досвід роботи в царині спорудження житлової та комерційної нерухомості. Окрім того, у нас наявні добротна матеріально-технічна база, автопарк спеціалізованої техніки, надійні партнери-постачальники. 

Будуємо не тільки на Буковині, а й в Києві, Одесі, Львові, Херсоні, Кам’янці-Подільському. Інвестори наших проектів отримують якісний сервіс та супровід будівництва, а також можливість контролю будівництва на всіх його етапах”.

Незабаром будівельні роботи на об’єкті, що тепер матиме назву Comfort City, буде відновлено. Будинок буде зводитись з використанням інноваційних технологій та сучасних сертифікованих матеріалів.

Тож перейматися інвесторам вищезгаданого ЖК не доведеться.

“Місто Мрій” докладе максимум зусиль для того, щоб кожен з майбутніх мешканців отримав своє житло.

Джерело – molbuk.ua