• ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ


Житловий комплекс в Кам’янці Подільському від будівельної компанії “Місто Мрій” це сучасний проект європейського зразку та якості у Вашому місті. Якщо ви хочете купити квартиру в Кам’янці Подільському в новобудові то ви вам потрібно звернутися у відділ продажу просп. Грушевського, зупинка НВК №3. Вашій увазі представлений сучасний та унікальний архітектурний проект з комфортними плануваннями квартир. Комплекс будується за індивідуальним проектом, в якому використовуються новітні технології в сфері будівництва. Наші менеджери з легкістю підберуть найкомфортніше планування Вашої майбутньої оселі.

 

Сучасна людина вже прагне до того, щоб мати не просто власний кут, а простору, красиву і зручну квартиру. Тому купити однокімнатну квартиру можна починаючи з 16.15 м2 закінчуючи 21.45 м2. Сучасні планування створювалися з врахування потреб клієнтів сьогодення. Також ви можете купити двокімнатну квартиру з чудовим краєвидом на старовинне місто. Купуючи квартиру в новобудові від забудовника “Місто Мрій” ви отримуєте ряд великих переваг:

– внутрішню штукатурку приміщення

– зовнішнє утеплення стін

– чистий, широкий та сучасний під’їзд

– індивідуальне опалення вашої оселі

– нову та якісну електропроводку та сантехніку

– броньовані двері для вашої безпеки

– металопластикові п’яти камерні вікна

– лічильники на всі комунікації

 

А, вийшовши з під’їзду, бажає бачити перед собою затишний упорядкований дворик з дитячими майданчиками та зонами відпочинку. Навколо будинку буде облаштована територія для паркування автомобілів та дитячий майданчик. Вдале розташування новобудови забезпечує вам хорошу транспортну розв’язку. Неподалік розташовані торгові та розважальні центри, школа, дитячий садок, аптеки та інше, що зробить ваше проживання тут комфортним. Вулиця Годованця розташована поблизу зелених масивів, озеленена прибудинкова зона створює для вас чудовий окремий закуток.

  

Забудовник використовує тільки якісні та екологічно чисті матеріали для безпеки життя мешканців. Ми радимо купити квартиру в новобудові бо сучасне будівлі розраховані на сейсмічні поштовхи та тривалість їхнього життя набагато більша, аніж в порівняні з будинками старого фонду, а також є можливість змінювати планування згідно ваших потреб. Саме такі новобудови в Кам’янці-Подільському пропонує компанія «Місто Мрій».

ЖК «КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ»

вулиця Годованця, 13б, Кам'янець-Подільський, Хмельницкая область, Україна

Відкрито продаж

Якщо ви пошуках і плануєте купити квартиру у Кам'янці-Подільскому, то новобудова від будівельної компанії "Місто Мрій" в затишному районі неподалік від центру міста саме для Вас.

+38 (098) 9 07 00 40

як придбати квартиру?

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА

ВНУТРІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ ШТУКАТУРКА

БРОНЬОВАНІ ДВЕРІ

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

УТЕПЛЕНИЙ ФАСАД

ЛІЧИЛЬНИКИ НА ВСІ КОМУНІКАЦІЇ

Планування


Оберіть нижче


ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 1

Детальніше

ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 2

Детальніше

ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 3

Детальніше

ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 4

Детальніше

ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 5

Детальніше

ДВОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 1

Детальніше