• Зона 2
  • Зона 1

Житловий комплекс «Мальованка» це сучасний комплекс закритого типу.

Таунхауси – це двоповерхові будинки, які будуються в ряд і мають спільну стіну. В Україну прийшло відносно нещодавно і будуються вони біля великих міст утворюючи собою свої маленькі містечка з власною інфраструктурою. Перевагою над квартирами є те, що Ви отримуєте власний вхід в помешкання і назавжди забудете про тісні під’їзди та дворик позаду для відпочинку.

«Мальованка» складається із двох зон.

Перша зона це дві лінії із двоповерховими таунхаусами трьох типів 120,5м2, 80,7м2, 93,8м2, які мають індивідуальний дворик та два паркомісця.

Друга зона це сім лінії із двоповерховими таунхаусами двох типів 87,95м2 та 104,50м2 з індивідуальними двориками та паркомісцем.

Комплекс розташований  в затишній та озелененій частині міста Чернівці вкінці вулиці Сторожинецької. Неподалік від вашої майбутньої оселі є торгові та розважальні центри, дитячі садки, школи та вищі навчальні заклади, аптеки та поліклініки, СТО та АЗС та маршрутки, які довезуть вас в любу точку Чернівців.

Купити однокімнатну чи двокімнатну квартиру в Чернівцях досить легко, але будівельна компанія «Місто Мрій» пропонує вам сучасне рішення, для тих хто мріє мати власний будинок з територією, де можна весело проводити час сім’єю.

«Мальованка» будується виключно за сучасними Європейськими технологіями з дотриманням всіх стандартів та використанням якісних та екологічно чистих матеріалів.

Купити квартиру в новобудові в Чернівцях від забудовника ви отримуєте ряд переваг:

– вам не потрібно буде підключати електропостачання та водопостачання

– утеплені стіни для енергозберігання в оселі

– зовнішнє оздоблення

– сучасні та якісні вікна вже будуть встановлені

– лічильники на всі комунікації

Будівельна компанія також надає можливість перепланувати танхаус за вашим бажанням. Отже, за приємну ціну ви отримуєте сучасне, комфортне та оригінальне житло в декількох хвилинах від центру міста. Також забудовник надає можливість купити таунхаус в Чернівцях з розтермінуванням.  

Кожний таунхаус у Чернівцях доповнений прилеглими територіями: паркомісце для вашого автомобіля та індивідуальний дворик.

 

ЖК «МАЛЬОВАНКА»

вулиця Сторожинецька 188, Чернівці, Чернівецька область, Україна

Відкрито продаж

ЖК «МАЛЬОВАНКА» це можливість купити сучасний будинок - квартиру в Чернівцях в новобудові від забудовника. Це комплекс закритого типу тут ви можете купити трьохкімнатну чи чотирикімнатну квартиру в Чернівцях.

+38 (050) 088 85 55

+38 (098) 088 85 55

як придбати квартиру?

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА

ЕЛЕКТРОПРОВОДКА (МІДНА)

ВНУТРІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ ШТУКАТУРКА

БРОНЬОВАНІ ДВЕРІ

УТЕПЛЕНИЙ ФАСАД

ЛІЧИЛЬНИКИ НА ВСІ КОМУНІКАЦІЇ

Планування


Оберіть нижче


Тип 1 з гаражем

Детальніше

Тип 2 з гаражем

Детальніше