• Візуалізація
  • Генплан

Мікрорайон “Родинна Казка”


Мікрорайон «Родинна казка» це – можливість купити квартиру, яка розташувалася серед барвистих мальовничих ландшафтів зеленого і чистого району в м.Чернівці. Це не просто якісний і сучасний комплекс, це житло яке дозволить відчути себе в комфортні і захищеним від міського шуму та наділить вашу оселю гармонією.

Мікрорайон передбачає будівництво 7 секцій 9-ти та 7-ми поверхових будинків, що дозволить вам купити однокімнатну, двокімнатну чи трьох кімнатну квартиру за вашими потребами.

На даний момент стартує будівництво перших трьох секцій.

Ми дбаємо про комфорт наших мешканців, тому подбали про великі під’їзди і передбачили в більших секціях дві сходові клітки та ліфти.

До переваг нашого житлового комплексу входять: закрита територія комплексу з дитячим майданчиком де ваші діти вільно зможуть проводити свій час, зручним паркінгом для ваших автомобілів та місцем для відпочинку вашої сім’ї, сучасні під’їзд та ліфти подбають про комфорт, а броньовані вхідні двері про вашу безпеку, підключення всіх комунікацій та встановлення лічильників дадуть змогу контролювати ваші витрати, індивідуальне опалення з встановленими двоконтурними котлами дадуть зручності вашій оселі, металопластикові вікна з п’ятикамерного профілю та потрійним склом і утеплений фасад збереже тепло та затишок.

Забудовник “Місто Мрій” використовує сучасні європейські технології, матеріали високої якості, екологічні матеріали та дотримання всіх стандартів будівництва для вашого комфорту та безпеки. ЖК буде зведено так, щоб сонячне світло освітлювало вашу квартиру протягом дня, ця архітектурна особливість допоможе вам підібрати планування згідно того в якій кімнаті і коли б хотіли світла. Ми пропонуємо житло європейської якості по доступних для наших клієнтів цінах.

Мікрорайон "Родинна Казка"

Смотрицький провулок, 4, Чернівці, Чернівецька область, Україна

ПРОДАЖ ВІДКРИТИЙ

Мікрорайон «Родинна казка» це – можливість купити квартиру серед барвистих мальовничих ландшафтів зеленого і чистого району в м.Чернівці.

+38(099) 399 93 33

як придбати квартиру?

Двоконтурний газовий котел

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА

БРОНЬОВАНІ ДВЕРІ

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

УТЕПЛЕНИЙ ФАСАД

ЛІЧИЛЬНИКИ НА ВСІ КОМУНІКАЦІЇ