• Візуалізація

Житловий комплекс “Особливий”


Житловий комплекс “Особливий” – це трьох поверховий будинок сімейного типу в затишному районі міста Чернівці.

Розташування новобудови на вулиці Кагарлицька (неподалік вулиці Руська) затишне місце із заміською атмосферою, зручною транспортною розв’язкою та інфраструктурою, що розташована п’яти хвилинах прогулянки від дому.

Ви зможе купити однокімнатну квартиру в Чернівцях з комфортним плануванням квартир від 42 кв. м. до 55 кв. м. Якщо ви не знайшли підходящого планування то ви маєте змінити інше планування згідно вашого смаку.

Вашій увазі також буде представлено можливість купити двокімнатну квартиру в Чернівцях представлену  трьома типами житлових приміщень 63 кв. м., 72 кв. м. та 74 кв. м.

Ми пропонує окрім житлових приміщень ,ще гаражні приміщення для ваших автомобілів та комірки де мешканці зможуть зберігати свої речі.

Територія комплексу облаштована зручним гостьовим паркінгом та дитячим майданчиком. В затишному та озелененому районі міста Чернівці.

Будівельна компанія “Місто мрій” – це передова компанія в сфері будівництва, яка використовує тільки передові технології будівництва. Монолітно-каркасна технологія використовується в будівництві ЖК “Особливий”, що є великою перевагою над квартирами на вторинному ринку. В порівнянні з панельним перекриттям дана методика дозволяє втілювати різноманітні архітектурні проекти, які не будуть залежати від форми панелі. Великим плюсом є також те, що перекриття має високий рівень тепло та шумоізоляції бо по своїй структурі немає щілин. Несучі стіни виконані за даною технологією, а інші вже цегляна кладка. Вона також є великим позитивним рішенням адже вона також володіє якостями ізоляції та водночас. Ви легко зможете змінити планування у вашій оселі.

Переваги наших однокімнатних та двохкімнатних квартир в новобудові є те, що ви отримуєте простору оселю в якій залишається зробити тільки ремонт, адже про внутрішню штукатурку, утеплення стін, індивідуальне опалення та якісні вікна і двері ми вже подбали. Також майбутні мешканці ЖК “Особливий” отримують міцну, надійну, екологічну, сучасну, затишну і комфортну новобудову в Чернівцях від будівельної компанії “Місто Мрій”.

Ви зможете купити квартиру в Чернівцях на вулиці Кагарлицькій, 7 В.

ЖК "Особливий"

Кагарлицька вулиця, 7в, Чернівці

ПРОДАЖ ВІДКРИТИЙ

Трьох поверховий будинок сімейного типу на вулиці Рускій. Плануєте купити однокімнатну чи двокімнатну квартиру в Чернівцях в новобудові? ЖК"Особливий" саме для Вас.

як придбати квартиру?

ВНУТРІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ

ШТУКАТУРКА

ДВЕРІ

БРОНЬОВАНІ

ФАСАД

УТЕПЛЕНИЙ

ОПАЛЕННЯ

ІНДИВІДУАЛЬНЕ

ВІКНА

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ

ЕЛЕКТРОПРОВОДКА

МІДНА

ЛІЧИЛЬНИКИ

НА ВСІ КОМУНІКАЦІЇ

Планування


ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 1

Детальніше

ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 2

Детальніше

ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 3

Детальніше

ДВОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИПУ 1

Детальніше

ДВОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИПУ 2

Детальніше

ДВОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИПУ 3

Детальніше