• Візуалізація

Житловий комплекс “Особливий”


Житловий комплекс “Особливий” – це трьохповерховий будинок сімейного типу в затишному районі міста Чернівці.

Розташування новобудови на вулиці Кагарлицька (неподалік вулиці Руська) це затишне місце із заміською атмосферою, зручною транспортною розв’язкою та інфраструктурою, що розташована п’яти хвилинах прогулянки від дому.

Ви зможете купити однокімнатну квартиру в Чернівцях з комфортним плануванням квартир від 42 кв. м. до 55 кв. м. Якщо ви не знайшли підходящого планування, то ви можете змінити планування згідно вашого смаку.

Вашій увазі також буде представлено можливість купити двокімнатну квартиру в Чернівцях представлену  трьома типами житлових приміщень 63 кв. м., 72 кв. м. та 74 кв. м.

Ми пропонуємо окрім житлових приміщень, ще гаражні приміщення для ваших автомобілів та комірки, де мешканці зможуть зберігати свої речі.

Територія комплексу облаштована зручним гостьовим паркінгом. В затишному та озелененому районі міста Чернівці.

Будівельна компанія “Місто мрій” – це передова компанія в сфері будівництва, яка використовує тільки передові технології будівництва. Монолітно-каркасна технологія використовується в будівництві ЖК “Особливий”, що є великою перевагою над квартирами на вторинному ринку. В порівнянні з панельним перекриттям дана методика дозволяє втілювати різноманітні архітектурні проекти, які не будуть залежати від форми панелі. Великим плюсом є також те, що перекриття має високий рівень тепло та звукоізоляції бо по своїй структурі не має щілин. Несучі стіни виконані за даною технологією, а інші вже цегляна кладка, також є великим плюсом, адже вона також має високі ізоляційні якості і одночасно Ви легко зможете змінити планування в вашому домі.

Переваги наших однокімнатних та двохкімнатних квартир в новобудові є те, що ви отримуєте простору оселю в якій залишається зробити тільки ремонт, адже про внутрішню штукатурку, утеплення стін, індивідуальне опалення та якісні вікна і двері ми вже подбали. Також майбутні мешканці ЖК “Особливий” отримують міцну, надійну, екологічну, сучасну, затишну і комфортну новобудову в Чернівцях від будівельної компанії “Місто Мрій”.

Ви зможете купити квартиру в Чернівцях на вулиці Кагарлицькій, 7 В.

ЖК "Особливий"

Кагарлицька вулиця, 7в, Чернівці, Чернівецька область, Україна

ПРОДАЖ ВІДКРИТИЙ

Трьохповерховий будинок сімейного типу на вулиці Руській. Плануєте купити однокімнатну чи двокімнатну квартиру в Чернівцях в новобудові? ЖК"Особливий" саме для Вас.

як придбати квартиру?

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА

ЕЛЕКТРОПРОВОДКА (МІДНА)

ВНУТРІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ ШТУКАТУРКА

БРОНЬОВАНІ ДВЕРІ

УТЕПЛЕНИЙ ФАСАД

ЛІЧИЛЬНИКИ НА ВСІ КОМУНІКАЦІЇ

Планування


Оберіть нижче


ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 1

Детальніше

ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 2

Детальніше

ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 3

Детальніше

ДВОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИПУ 1

Детальніше

ДВОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИПУ 2

Детальніше

ДВОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИПУ 3

Детальніше