• ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

ЖК «ЩАСЛИВА ОСЕЛЯ»


Купити квартиру в Чернівцях в новобудові від забудовника надає можливість житловий комплекс “Щаслива Оселя”.

Це сучасний архітектурний проект з 10-ти поверхів. Забудовник “Місто Мрій” користується сучасними європейськими технологіями та стандартами в будівництві. Для зведення будинку використовується монолітна технологія, яка забезпечує надійність будинку.  Монолітні конструкції є довговічними за рахунок того, що навантаження розподіляється рівномірно і тим самим запобігають появі тріщин і збільшують термін експлуатації до 300 років. Також перевагою є, що показники звуко- і теплонепроникності, порівняно з іншими будівельними технологіями, підвищуються в кілька разів. Рівна поверхня одержана в процесі бетонування зменшить витрати на ремонт вашої майбутньої оселі. Будівельна компанія також подбала про утеплення стін для кращого енергозбереження квартири в новобудові в Чернівцях, внутрішня штукатурка, а також передбачено індивідуальне по квартирне опалення, панорамні металопластикові вікна з п’яти камерного профілю та потрійним склом, зручні під’їзди та ліфт, металеві броньовані вхідні двері, лічильники, червона керамічна цегла. Комплексу споруджується із використанням з екологічно чистих матеріалів.

Купити однокімнатну квартиру в Чернівцях

До планування квартир ми враховували думку клієнта, тому проживання повинно бути комфортним для вас. Широкий асортимент планувань однокімнатних квартир починається з 36 м2. За вашим бажанням ви зможете вносити зміни в планування. Обираючи квартиру в новобудові, можна домовитися за індивідуальне перепланування. Наприклад, об’єднати дві однокімнатні квартири і отримати простору 3-кімнатну квартиру, або наприклад зробити квартиру студію, чи просто збільшити площу кімнати чи кухні за рахунок коридору.

Купити двокімнатну квартиру в Чернівцях

Двокімнатні квартири зі зручним плануванням і чудовим краєвидом з 58 м2 і це все робить житловий комплекс «Щаслива Оселя» максимально привабливим для життя.

Новобудова в Чернівцях знаходиться на вулиці Героїв Майдану 111д

Чудова транспортна розв’язка дозволить вам дістатися в любу частину Чернівців. Торгові та розважальні центри в декількох хвилинах пішої прогулянки, безліч дитячих садків та шкіл, парк, озера і все, що вам необхідно знаходиться під рукою. Зелена зона робить куточок де розташований будинок тихим і спокійним і водночас ви залишаєтеся в розвиненій частині міста.

 

ЖК «ЩАСЛИВА ОСЕЛЯ»

м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 111Д

ПРОДАЖ ВІДКРИТИЙ

Затишні квартири в розвиненому районі Чернівців. ЖК "Щаслива Оселя" сучаний архітектурний проект для Вас. Однокімнатні, двокімнатні та трьохкімнатні квартири зі зручним плануванням для Вашого кофортного проживання.

як придбати квартиру?

ВНУТРІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ

ШТУКАТУРКА

ДВЕРІ

БРОНЬОВАНІ

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

ФАСАД

УТЕПЛЕНИЙ

ЛІЧИЛЬНИКИ

НА ВСІ КОМУНІКАЦІЇ

ЕЛЕКТРОПРОВОДКА

МІДНА

ВІКНА

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ

ОПАЛЕННЯ

ІНДИВІДУАЛЬНЕ

Планування


Однокімнатна квартира типу 1

Детальніше

Однокімнатна квартира типу 2

Детальніше

Однокімнатна квартира типу 4

Детальніше

Однокімнатна квартира типу 4

Детальніше

Однокімнатна квартира тип 7

Детальніше

Двокімнатна квартира типу 5

Детальніше

Двокімнатна квартира типу 6

Детальніше

Двокімнатна квартира типу 8

Детальніше

Трикімнатна квартира типу 9

Детальніше