• Візуалізація

ЖК “Comfort City”


Купити квартиру на вул. Руська в Чернівцях від забудовника в сучасному п’яти секційному житловому комплексі “Comfort City”.

Даний ЖК – це інноваційні європейські технології будівництва та дотримання всіх стандартів безпеки. Купуючи квартиру в новобудові від “Міста Мрій” ви завжди будете в безпеці та комфорті. Це все буде слугувати точкою опори для розвитку ваших планів на майбутнє.

Зручна локація на вулиці Руській 219Г в Чернівцях дозволить вам зручно дістатися в будь-яку частину міста і позбавить Вас від необхідності витрачати час на планування свого маршруту. Зелена зона навколо будинку і водночас розвинута інфраструктура: поруч лікарня, школа, супермаркет та фітнес-центр. Проживаючи в даному районі ви будете в п’яти хвилинах від центру міста Чернівці та водночас тихий район позбавить від шуму міста і зробить вашу оселю затишною.

Купити однокімнатну квартиру по вул. Руській ви зможете починаючи від 36 м². Широкий асортимент ексклюзивних та комфортних планувань квартир саме для вас. Ви отримуєте також сучасне та продумане автономне опалення, яке також подбає про тепло і затишок в оселі. Планування двокімнатних квартир починається від 68 м², якщо ви не змогли підібрати те планування яке вас би влаштовувало це з будівельною компанією “Місто Мрій” не є проблемою, адже ми можемо змінити його відповідно ваших побажань.

Також в новобудові можна купити комерційну нерухомість для початку чи розширення вашого бізнесу, так як район розвинений ваші послуги не залишаться не поміченими.

Облаштована територія навколо будинку де діти зможуть вільно проводити свій час і парко місця для ваших автомобілів.

“Comfort City” – комфортне житло саме для Вас.

 

ЖК "Comfort City"

вулиця Руська, 219Г, Чернівці, Чернівецька область, Україна

ПРОДАЖ ВІДКРИТИЙ

“Comfort City” - це сучасний та комфортний житловий комплекс саме для Вас.

+38(050) 188 85 55

як придбати квартиру?

Двоконтурний газовий котел

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА

ЕЛЕКТРОПРОВОДКА (МІДНА)

ВНУТРІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ ШТУКАТУРКА

БРОНЬОВАНІ ДВЕРІ

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

УТЕПЛЕНИЙ ФАСАД

ЛІЧИЛЬНИКИ НА ВСІ КОМУНІКАЦІЇ

Планування


Оберіть нижче