• Візуалізація

Житловий комплекс “Місто Мрій”


Купити квартиру в Одесі ЖК “Місто Мрій”- це будинок класу комфорт, який відповідає сучасним тенденціям світової архітектури, що знаходиться у центрі житлового масиву імені Котовського (Суворовський район). Сучасний архітектурний проект будується з урахуванням Ваших потреб у сучасному світі, процес будівництва проходить відповідно до високих стандартів якості компанії для забезпечення безпечного проживання.

Розташування новобудови є унікальним – центр масиву, мальовничі зелені зони та багато розважальних комплексів. Поряд знаходиться парк, торговий центр, магазини, заклади охорони здоров’я, дитячі майданчики. Транспортна розв’язка також Вас порадує, оскільки неподалік зупинка громадського транспорту та трамвайна лінія. Незважаючи на розвинену інфраструктуру місце розташування дуже тихе та спокійне, створене для відпочинку.

На ринку нерухомості Одеси велика кількість пропозицій від забудовників, тому Вашій увазі представляється сучасний дизайн ЖК, який виділяє його серед інших будинків і складається з трьох об’єднаних секцій висотою 8, 7 та 6 поверхів. Тут ви зможете купити однокімнатну чи двокімнатну квартиру з комфортним плануванням. Найменша 1-но кімнатна квартира становить 32,57 м², а 2-х кімнатна 51,08 м². Комфортне планування та можливість його змінювати задля задоволення Ваших потреб є великою перевагою від забудовника “Місто Мрій. Утеплений фасад забезпечить ефективне енергозбереження, металопластикові вікна та броньовані двері будуть піклуватися про Вашу безпеку та затишок.

Купуючи квартиру в Одесі від будівельної компанії “Місто Мрій” Ви отримуєте якісне житло майбутнього,  яке будується по монолітно-каркасній технології, що забезпечить надійність, довговічність та відповідає сучасним стандартам будівництва у всьому світі.

Житловий комплекс «Місто мрій» – це місце в межах міста, що оберігає Вас від міської метушні.

ЖК "Місто Мрій"

вулиця Давида Ойстраха, Одеса, Одеська Область, Україна

ПРОДАЖ ВІДКРИТИЙ

Купити квартиру в Одесі в новобудові стає реально з ЖК “Місто Мрій”. Тут ви зможете придбати однокімнатну та двокімнатну квартиру.

+38 (068) 90 900 40

+38 (093) 90 900 40

як придбати квартиру?

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА

БРОНЬОВАНІ ДВЕРІ

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

УТЕПЛЕНИЙ ФАСАД

ЛІЧИЛЬНИКИ НА ВСІ КОМУНІКАЦІЇ