• Вузуализация

Житловий комплекс «Місто мрій»


Якщо ви запланували купити квартиру в Херсоні в новобудові то житловий комплекс будівельної компанії «Місто мрій» це новий проект еліт і комфорт класу, що розташувався по вул. Філатова 31 А.

Завдяки розвиненій інфраструктурі місця розташування новобудови, Ваше життя в ЖК буде зручним та комфортним. Район забезпечений всіма необхідними та важливими соціально культурними об`єктами. Зручне місце розташування, в п’яти хвилинах пішої прогулянки до центру, транспортна розв’язка надає можливість швидко дістатися в будь-яку частину міста. Неподалік вашої майбутньої оселі знаходяться школи і дитячі садки, що є маленькою перевагою та зручністю. Забудовник дбає, щоб комплекс був ідеальним місцем для людей, що живуть в ритмі міських буднів і водночас вимагають спокою і домашнього затишку.
Вашій увазі представлена можливість купити 1 кімнатну квартиру в Херсоні від забудовника «City of Dreams» з широким асортиментом елітних та комфортних однокімнатних осель. Майбутній власник має можливість змінити планування за власними вподобаннями. Великою перевагою ЖК є те, що ви отримуєте утеплений фасад, який буде зберігати взимку тепло, а влітку прохолоду у вашій оселі, п’яти камерні металопластикові вікна, лічильники на всі комунікації, щоб контролювати свої витрати та броньовані двері для безпеки оселі.

Купити 2 кімнатну квартиру в Херсоні в нашому житловому комплексі «Місто мрій». Вам доступний асортимент двокімнатних планувань. Заощаджуйте свої кошти на придбанні майбутнього житла. Купуючи нерухомість на первинному ринку нашого забудовника в Херсоні до вище перелічених переваг ви отримуєте сучасний широкий та красивий під’їзд з новим надійним ліфтом, облагороджену територію навколо будинку, а саме пакувальні місця для ваших автомобілів та дитячий майданчик.

Херсон місто в якому купити нерухомість досить легко, але чому Вам варто обрати нас:

– якісне та комфортне житло побудоване за сучасними технологіями

– готове внутрішнє оздоблення дасть змогу приступити одразу до ремонту

– індивідуальне опалення зробить вас незалежними

– вчасний термін здачі об’єкту

– якісна консультація нашими менеджерами

– розтермінування для всіх

Будівельна компанія «Місто мрій» дбає про своїх клієнтів та якість виконання робіт.

ЖК «Місто мрій»

вулиця Філатова, 31, Херсон, Херсонська область, Україна

ПРОДАЖ ВІДКРИТИЙ

Це унікальний архітектрурний проект новобудови в Херсоні з комфортними оселями для Вас. Тут ви можете купити однокімнатну, двокімнатну,трьохкімнатну та чотирикімнатну квартиру у вашому місті.

+38 (067) 101 41 51

+38 (099) 900 41 51

як придбати квартиру?

ВНУТРІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ

ДВЕРІ

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

ФАСАД

ОПАЛЕННЯ

ВІКНА

ЕЛЕКТРОПРОВОДКА

ЛІЧИЛЬНИКИ

Планування


Оберіть нижче


ЧОТИРИКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 1

Детальніше

ДВОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 2

Детальніше

ТРИКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 3

Детальніше

ЧОТИРИКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 4

Детальніше

ТРИКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 1

Детальніше

ДВОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 2

Детальніше

ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 3

Детальніше

ДВОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 4

Детальніше

ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 5

Детальніше

ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 6

Детальніше

ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 7

Детальніше

ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА ТИП 8

Детальніше