• Візуалізація
  • ТИПОВИЙ ПОВЕРХ 1 СЕКЦІЯ
  • ТИПОВИЙ ПОВЕРХ 2 СЕКЦІЯ
  • СЕКЦІЯ І ЦОКОЛЬ
  • СЕКЦІЯ ІІ ЦОКОЛЬ
  • КОМЕРЦІЯ I СЕКЦІЯ

Житловий комплекс “Сьоме Небо”


Купити квартиру в межах міста Львів, але подалі від суєти? Так, щоб переключитися повністю після важкого робочого дня. Так, щоб у вихідні гуляти з сім’єю серед дерев і вдихати свіже повітря? Це можливо, якщо ви живете в житловому комплексі “Сьоме Небо”.
Будівельна компанія “City of Dreams” по вулиці Малоголосівська, веде активне будівництво цього нового житлового комплексу, який являє собою затишний і приватний сектор.

Ця історія про те, як в центр “рукою подати”, але при цьому є своя екосистема. Квартири в новобудові це – великі вікна, цегляна обробка, свій паркінг, розвинена інфраструктура – здається все, про що ви мріяли?

Є ще один вагомий і приємний бонус: процес будівництва (від вибору будматеріалів до бригади, що працює на проекті) повністю контролюється забудовником. Ми уважно стежимо за кожним етапом, а це означає – жодних форс-мажорів. Ми самі виробляємо будматеріали, у нас свій великий автопарк техніки і перевірена команда будівельників.
І, нарешті, з вашої нової квартири відкривається дивовижна панорама на все місто)

ЖК "Сьоме Небо"

вулиця Малоголосківська, Львів, Львівська область, Україна

Відкрито продаж

Плануєте купити квартиру у Львові? ЖК"Сьоме Небо" це унікальний архітектурний проект в затишному районі міста з комфортними однокімнатними та двокімнатними квартирами.

+38 (067) 71 71 092

+38 (093) 71 71 092

як придбати квартиру?

Двоконтурний газовий котел

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА

ЕЛЕКТРОПРОВОДКА (МІДНА)

ВНУТРІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ ШТУКАТУРКА

БРОНЬОВАНІ ДВЕРІ

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

УТЕПЛЕНИЙ ФАСАД

ЛІЧИЛЬНИКИ НА ВСІ КОМУНІКАЦІЇ