• Візуалізація
  • ТИПОВИЙ ПОВЕРХ 1 СЕКЦІЯ
  • ТИПОВИЙ ПОВЕРХ 2 СЕКЦІЯ
  • СЕКЦІЯ І ЦОКОЛЬ
  • СЕКЦІЯ ІІ ЦОКОЛЬ

Житловий комплекс “Сьоме Небо”


ЖК “Сьоме Небо” від будівельної компанії «Місто Мрій». Будівельна компанія створює сучасний багатоквартирний житловий комплекс, за найновішими технологіями в затишному куточку Львова і водночас поблизу центру. Ви зможете купити квартиру на вулиці Малоголосківська у новобудові від «City of Dreams» без посередників. Проживаючи в житловому комплексі «Сьоме Небо», Ви будете насолоджуватися чарівними краєвидами, свіжим повітрям та в першу чергу дивовижною панорамою міста.

Вулиця Малоголосківська у Шевченківському районі міста Лева, вулиця виникла у складі селища Голоско, яке приєднали до складу міста у 1930 році. Вулиця забудована переважно приватними садибами, тому проживаючи в центрі вас не буде турбувати його шум.

Купуючи квартиру в ЖК «Сьоме Небо» місто Львів до Ваших послуг розвинена інфраструктура, мікрорайон вже довгий період часу забудовується. Вдале розташування житлового комплексу залишає вас в одному кроці до супермаркетів, шкіл, дитячих садочків, спортивних та медичних центрів, ресторанів, салонів краси. Зручна транспортна розв’язка надасть змогу з легкістю добратися в любу точку міста.

На Ваш вибір представлені різноманітні планування квартир європейського зразка. Зручне та просторе планування квартир дозволить власникам створити гостинну та затишну атмосферу. Це ідеальний варіант як для сімей, так і для людей зі швидким темпом життя. Також ми втілюємо Ваші бажання, а саме ви з легкістю зможете перепланувати своє помешкання на власний смак та вподобання.

Будинок зводиться з сучасних економічно чистих матеріалів, з залученням інноваційних технологій у будівництві. Новобудова виділяється продуманістю та цілісністю всіх своїх складових. Ми дбаємо про те, щоб ви залишалися в безпеці.  У нас присутня хороша матеріально-технічна база, власний автопарк спеціалізованої техніки та лише надійні постачальники. Сукупність всіх цих факторів забезпечує своєчасне виконання всіх поставлених завдань.

Обираючи ЖК «Сьоме Небо», Ви отримуєте якісний сервіс та супровід процесу, а також контроль якості будівництва на всіх його етапах. Наша компаніє надає можливість купити квартиру у Львові в сучасній новобудові 2018 року. Наша мета задовільнити клієнта якісним, сучасним, комфортним, надійним та оригінальним житлом.

ЖК "Сьоме Небо"

вулиця Малоголосківська, Львів, Львівська область, Україна

Відкрито продаж

Плануєте купити квартиру у Львові? ЖК"Сьоме Небо" це унікальний архітектурний проект в затишному районі міста з комфортними однокімнатними та двокімнатними квартирами.

+38 (067) 71 71 092

+38 (093) 71 71 092

як придбати квартиру?

Двоконтурний газовий котел

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА

ЕЛЕКТРОПРОВОДКА (МІДНА)

ВНУТРІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ ШТУКАТУРКА

БРОНЬОВАНІ ДВЕРІ

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

УТЕПЛЕНИЙ ФАСАД

ЛІЧИЛЬНИКИ НА ВСІ КОМУНІКАЦІЇ